Otrdiena, 21. novembris 2017. gads

Pasākumi

Pr Ot Tr Ct Pk Se Sv

Pagājušie pasākumi:

10. Starptautiskais bērnu un jaunatnes cirka festivāls „Brīnumu pilna pasaule-2016”

31. jūlijā (11:00)


 

Turpinot attīstīt labas cirka tradīcijas, sekmēt jauno mākslinieku pieredzes apmaiņu, labu savstarpējo sakaru nodibināšanu starp Latviju, Eiropu un citu pasaules valstu topošajiem profesionālajiem cirka māksliniekiem, veselīgu konkurenci un profesionālā līmeņa celšanu, viens no Eiropas vecākajiem cirkiem - Rīgas Cirks, kuram ir vairāk nekā 126 gadu pieredze cirka izrāžu rīkošanā, kopā ar sabiedrisko organizāciju – biedrību “Cirka Mākslinieku Asociācija” organizē Starptautisko bērnu un jaunatnes cirka festivālu “Brīnumu pilna pasaule - 2016”, kas norisināsies no 29. – 31.jūlijam Rīgā, cirka teltī Lucavsalā.

Šogad festivālā apmēram 40 cirka numuru 80 mazo cirka mākslinieku izpildījumā. Dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un Itālijas demonstrēs savus cirka priekšnesumus dažādos žanros. Žurijā dažādu cirku direktori un speciālisti no Ukrainas, Šveices, Baltkrievijas,  Itālijas,  Dānijas un Latvijas.

Salaspilī 31.jūlijā no plkst. 11.00 RĪGAVAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS DĀRZĀ 

  • cirka izrade;
  • meistarklase, kurā piedalās festivāla dalībnieki;
  • tikšanās ar skatītājiem, ar Salaspils cirka studijas „Arlekīns” audzēkņiem;
  • starptautiska konference - pieredzes apmaiņa ar cirka mākslas speciālistiem un studiju vadītājiem.

Aicinām visus – lielus un mazus apmeklēt šo pasākumu un apskatīt, kā brīnumus spēj radīt jaunie cirka mākslinieki. IEEJA BAZMAKSAS.